20 senelik Fuar ve İç Mimari tecrübesine sahip olan firma kurucumuz Burak Aslan 5 seneyi aşkın olarak İlizyon Mimarlık adı altında fuar ve dekor sektöründe adından sıkça bahsettirmektedir

Başta TÜYAP ve CNR EXPO olmak üzere Türkiye ve Dünyanın her alanında gerçekleşen Fuar Organizasyonlarında; tasarımın sınırsızlığını uygun fiyat politikamızla birleştirerek hızla büyümekteyiz.

Kendi bünyemizdeki imalat atölyemiz, fiyat politikamızı gün geçtikçe ileriye taşırken; konuya hakimiyetimiz, ekip çalışmamızdaki bütünlük ve uygulama esnasındaki titizliğimiz bizi diğer rakiplerimizden öne çıkarmaktadır.

TASARLIYOR, UYGULUYOR, GÜVEN KAZANIYORUZ…
Gerek iş teslimindeki müşteri memnuniyeti, gerekse tasarımlarımızdaki özgünlük, hem yurtiçi hem de yurtdışı fuarlarında TASARIM VE UYGULAMA ÖDÜLÜ’ne layık görülürken, bu ödüllerin bize katmış olduğu sorumluluğun bilincinde olarak inovasyon çalışmalarımızda Dünya Standartlarını yakalama gayretindeyiz. Tasarım kadar teknolojiyi de yakından takip ederken; müşterilerimizin isteklerine daha hızlı cevap verebilmek adına bize hız kazandıracak bütün yeniliklere yatırım yapmayı görev olarak adlandırıyoruz.

HEDEF NOKTAMIZ: KALİTELİ HİZMETTEN ÖDÜN VERMEDEN BÜYÜMEKTİR…
Ödül ve müşteri memnuniyetimize yenilerini ekleyerek devam ettiğimiz bu yolda; anahtar teslimatı gerçekleşene kadar ilk andan itibaren siz değerli müşterilerimizi dinliyor, talebinizi %100 karşılama çabasıyla bizimle çalışmanın rahatlığını size yansıtmaya çalışıyoruz.

Güveninizi ve referansınızı kazanmak için gerçekleştirdiğimiz bütün işlerde detay odaklı çalışma hassasiyetindeyiz.

İLİZYON MİMARLIK olarak imajınızı kavrayarak fark yaratmanızı sağlayacak mimariler hazırlamak ve zamanın nabzını tutarak size kusursuz hizmet vermek temel prensibimizdir.